Discovery znanje
/ Knowledge Discovery >> Discovery znanje >> auto >> Avtomobilizem >> NASCAR >> NASCAR sezona recaps >> 1940s >>

1949 NASCAR Strogo Stock Chronology

in zaključi naslednji teden . Junij Cleveland zmaga v Buick pred 22.000 gledalci.

28. november 1949

NASCAR napoveduje, da bo zmaga večerja v čast izločene prvakov potekal v Daytona Beach na februar 1, 1950. Red Byron počaščen, kot ustanovni NASCAR Strictly borzi prvak , medtem ko je Fonty Flock kronan prvak spremenjene delitve.
Fonty jate ogromen Buick Roadmaster pogaja četrti obrat v Severni Wilkesboro Speedway v končni Strictly borze dirki sezone na oktober 16. Flock končal tretji in osvojil 400 $. Flock je osvojil leta 1949 NASCAR Spremenjeno prvenstvo in končal na petem mestu v zadnjih strogo Stock točk seštevku, edini voznik, da se prijavite top-pet konča v isti sezoni v obeh prvih dveh divizij Nascar je.

5. december 1949: Southern 500

Osrednji Države Racing Association, telo tekmec Midwestern osnovi staleža avto dirke sankcioniranja, napoveduje, da se bo sankcioniralo otvoritveno Southern 500 na novem Darlington Raceway leta 1950. Track predsednik Harold Brasington poskušali priti NASCAR za sankcioniranje prvo 500-mile stock avto dirke, toda Bill Francija zavrnila ponudbo, Strašljiv strogo Zaloga avtomobili ne bi šel celih 500 milj.

December, 1949

office NASCAR za odnose z javnostmi za javnost zmagovalca prvega Most Popular Driver anketi. Curtis Turner garners največ glasov, ki jih NASCAR dirke fans zaključil pred Red Byron. Druge nagrade, s pomočjo ankete oboževalcev, odšel v Byron (Best Strictly Stock Car Driver), Turner (Best Modified Driver), Sara kristjan (Best Woman Driver) in Joe Wolf (Izjemna Mechanic).

16. december 1949

Judge John J. Hayes je zavrnilo tožbo, ki ga Hubert Westmoreland vložila, in pravila NASCAR je dovoljeno, da diskvalificira avtomobile, ki niso v skladu s tehničnimi specifikacijami.

Naprej na naslednjo stran, da se naučijo popolne rezultate iz leta 1949 NASCAR Strictly borzi sezone. Za več informacij o vseh stvareh, NASCAR, glejte: