Discovery znanje
/ Knowledge Discovery >> Discovery znanje >> zabava >> šport >> baseball >> dvorana Kmete >> Moštvi >>

Mike Schmidt

ustil le 14 točk zaostaja Richie Ashburn, kolega Phillie, ki je dal Hall of Fame v veliki meri na podlagi svoje sposobnosti, da bi dobili na podlago. Michael Jack Schmidt (rojen leta 1949) je pozdravil iz Daytona v Ohiu. 6 '2 ", 195-zbijalo pridružil phillies v septembru 1972, ki daje malo navedbo o tem, kaj se bo zgodilo. V 13 igrah in 34 na netopirje, Schmidt batted .206 z eno Homer. Naslednjo sezono, Schmidt postal redni na tretje. Schmidt je uspelo 18 stanovanji in 52 RBI, vendar so prišli na račun stika; je fanned 136 krat v samo 367 na netopirje. Leta 1974 pa so bili tako Schmidt in Phillies na poti. Ekipa končal kot tretji v NL vzhodu, njen najboljši v 10 letih, in Schmidt vzcvetelo. Udaril 36-ligi vodilni stanovanji, dodal 116 RBI, in si prislužil svoj prvi All-Star privez. Dve leti kasneje, Phillies ujeli NL vzhod, z Schmidt vodi ligo v stanovanji za tretje leto zapored. Zbral je tudi svojo prvo Gold Glove in na All-Star ekipo za drugič. Udaril .308 v svojem prvem izpostavljenosti Post igro, vendar Phils so swept v treh igrah. To je bil začetek napornih v kateri je imel ekipo, da se naučijo, kako preživeti pritisk končnico.

Mike Schmidt je bil morda največji vse okoli tretjina baseman da thegame kdaj igrali s štirimi MVP nagrade in 10 Gold Rokavice med svojimi številnimi častmi.

Schmidt boril skozi postseason leta 1977 (.063) in '78 (0,200) kot PHILS bile odpravljene. Toda 1980 izkazalo, da je drugačen. Schmidt dostavljeno karierne vzpone z 48 stanovanji in 121 RBI, zaslužek MVP nagrado kot Phils preživel tristezni Izokrenuti vključuje Montreal in Pittsburgh. V končnici je Phils prevladala proti Houstonu v petih igre serije, kot Schmidt zadeti le .208. Toda v World Series je Phils "prvi od leta 1950, Schmidt registrirana uspešnost oktober svojega življenja. On batted .381 pomagati Phils zmago v šestih igrah. V igri 2, se je podvojila domov zavezujočega vožnjo in dosegel zmagovalec v štirih vodeno osmem polčasu. Udaril dva teka Homer je postaviti phillies vodstvo 2-0 v igri 5, nato pa je začel zmagoviti reliju z deveto polčasu singl. Do takrat je bil Schmidt tudi v njegovem prime. Naredil je eno World Series videz leta 1983, nato pa je vodil ligo tako v stanovanji in ICB leta 1984 in '86. Njegov zadnji veliki leto je prišel leta 1987, ko je udaril 35 stanovanji s 113 RBI. Kot dokaz za to, koliko ga je dozorela kot smečer v preteklih letih, je udaril ven le 80-krat, manj kot polovica njegova kariera visoke. Leta 1989, Schmidt je