Discovery znanje
/ Knowledge Discovery >> Discovery znanje >> auto >> Avtomobilizem >> motošporta >>

Kako TTXGP Carbon Prost Grand Prix Works

i ekipe pokažejo na raso, niti ni veliko nege, le tako dolgo, kot je nekdo storil. V vseh, 17 ekip iz šestih držav, registrirani v dveh razredih, Best Buy Pro razred in razred Open. Od tistih, trije niso mogli nastopiti na dirki. - Predvsem zaradi finančnih težav gradnjo kolo, kopičenje ekipo in prinaša celotno spremstvo na Isle of Man

Ni omejitev glede števila ekipe, ki lahko sodelujejo v TTXGP dirki, prav tako ni omejitev glede števila koles ekipa lahko vodijo. Brammo, na primer, dve motocikle dirkalnih v tem prvem primeru. Ena Mark Buckley, ki na koncu uvrstila na tretje mesto, in na drugi strani z Roy Richardson jezdil na kontrolah, ki ni končal dirke.

Dirka je bila določena na en krog na skoraj 38-kilometer (61,2 -kilometer) vezje. Kot v vsaki dirki, je bilo upravljanje z gorivom skrb. Tokrat pa gorivo prišel v obliki baterijskih vložkov. Naboj je moral trajati dolžino dirke in imeli dovolj moči, da potegne pred drugimi koles v paketu.

Po manj kot pol ure, je bila dirka končana. Agni 101 jezdil Rob Barber je sprejela glavno nagrado s časom 25 minut 53.50 sekund in hitrost kroga do 87 milj na uro (140 kilometrov na uro). Prvi zmagovalec prvega električnega motocikla dirka na otoku Man je le šest minut počasneje kot imetnik zapisa z bencinskim pogonom v tistem času. Ne preveč zanikrni za prvo dirko.

Prišlo je do različnih ravneh zastopane izkušnje na TTXGP Isle of Man rase, nekatere ekipe dobro financirane, in drugi, ki deluje na Perla proračuna. Ampak, kot Hussain poudaril, " Tisti, ki je zmagal je bil človek, ki bi to počeli najdlje. Izkušnje izmišljenih denarja ".

Če ste navdih, da bi električni motocikel dirke go, Hussain želi, da se potopite, ne glede na to, kakšne vrste sredstev ali izkušenj imaš. Preberite o izvedeti, kje se bo TTXGP električni motor racing series vodil leta 2010.
TTXGP v letu 2010 in pozneje

Po mnenju g Hussain, trdo delo pri vzpostavljanju nove vrste motociklizmu je bilo že doseženo. In ker so bili zasnovani pravila in predpisi, ki se uporabljajo po vsem svetu, v letu 2010 pa bo.

TTXGP na Isle of Man TT vezje ima svoj drugi go-round maj 29. do 11. junija 2010. Racers morali dokončanje dveh krogov tem času, za skupno 75,5 milj (121,5 kilometrov). Vodenje je blizu doma, je bilo štiri dirke TTXGP UK Championship napovedal kot dobro.

A štiri-round serija v ZDA bo potekalo tudi v letu 2010. Prvi datum dirka 14-16 maj na Infineon Raceway v Sonoma