/ Knowledge Discovery >> Discovery znanje >> zabava >> šport >> baseball >> Celoletne recaps >> 2000s >>

2004 Baseball Season

2004 Baseball sezona
Brskanje Baseball sezona 2004 Baseball Sezona Rekapitulacija članek 2004

Vsaka ekipa želi končati sezono na zmagovalni niz - še posebej, če je zadnja igra clinches leta 2004 World Series. Leta 2004 Boston Red Sox storil prav to. Groba in sušilni združevanje, Sox shucked " Prekletstvo Bambino " in steamrolled na svetovno prvenstvo, zmago svoje zadnje osem iger.

Po končani drugi močan v ameriški ligi vzhod do Yankees, nadomestni Boston izničil West Champ Anaheim v tri igre aids. Medtem, Yankees osvojili svoje aids v štirih tekmah proti Minnesoti, centralnih prvakov, ki kljub dobrim začne od Cy Young zmagovalec Johan Santana dvakrat pihal vodi v poznih Osvojena dežela. Ruben Sierra podal ključno ščepec Homerja igri štiri na prekinil hrbet dvojčka.

Medtem ko je narod pričakovati klasično Red Sox /Yankees ALCS, so bile prve tri igre, vse v New Yorku. Po prevzemu 10-7 in 3-1 zmaga doma je Yankees temeljito nerodno Boston, 19-8, v igri tri. Ko so jenkiji šel naprej 4-3 v igri štirih, Red Sox pogledal storiti.

Ampak deveta menjava rally, sprožilo s sklopko ukraden osnove Dave Roberts je, vezano četrti igri, in David Ortiz je zmagal na natečaju z 12-polčasu Homer. Naslednjo noč, Boston spet outlasted Yankees, tokrat slavil zmago na Ortiz je 14.-polčasu singl. Red Sox ventilatorji, prikrajšani za naslov svetovnega prvaka, saj je bil Babe Ruth ukvarjal z Yankees leta 1919, zbrali okrog novega slogana:. Keep the Faith

Nazaj v New Yorku, Red Sox zmagal igro šest zadaj Curt Schilling , ki glasom sedem močnih Osvojena dežela kljub raztrgano gležnja kito. Z jasnim zagon, Boston pobrisati New York 10-3 v igri sedem, dokončanje morda najbolj Post povratek v zgodovini. Ne Major League ekipa je kdaj osvojil niz Post potem ko je bil dol tri igre za nič.

Nekateri veliki izvajalci gledal Post na televiziji. Seattle končal zadnji kljub Ichiro Suzuki 0,372 povprečnih in vseh časov rekord 262 zadetkov. Barry Bonds je neverjetnih 232 sprehode in ujeli svojo sedmo National League MVP nagrado, vendar Giants končal kot drugi. Santana mladi orožjem in Jake Peavy (od Padres) vročil, medtem ko je 40-year-old Randy Johnson je avtor odlično igro.

Roger Clemens osvojil svojo sedmo Young Award CY, tole za Houston. Moštveni kolega Roy Oswalt je 20 zmag pogon Astros, ki se je pojavil mrtev v avgustu pred izbruh v septembru. Nadomestni Houston je nato Braves v petih igri NLDS.