/ Knowledge Discovery >> Discovery znanje >> zabava >> šport >> nogomet >> NFL >> znotraj NFL >>

NFL igralci v svojem Words

NFL Igralci s svojimi besedami
oglase članku NFL Igralci s svojimi besedami Uvod v NFL Players, s svojimi besedami

Na voljo je več kot 6,8 milijona srednješolec nogometaši registrirani z National Federation of State Association High School, več kot 58.000 NCAA college nogometašev, okoli 1700 NFL igralci, in vsako leto le okoli 260 novih nabornikov. Z drugimi besedami, večina ljudi, ki se začnejo po cesti s profesionalci na koncu dobili strani podložen. To traja izjemen športnik iti vso pot

smo imeli priložnost govoriti z nekaterimi od teh izjemnih igralcev in dobili svoj pogled na to, kaj življenje v NFL -. In življenje v nogometu na splošno - je Res mi je všeč.
Spoznajte Igralci vljudnosti San Francisco 49ers
vljudnosti Philadelphia Eagles
vljudnosti Buffalo Bills
potniškega Buffalo Bills

Rutinsko

Takeo Trni:
" Moj teden se prične v sredo. Sreda je priprava igra. Dobiš načrt igre, poskuša priti ins in outs, kaj se dogaja, da vam pomaga narediti igra hitreje ali prepozna stvari veliko hitreje kot kdorkoli drug. To je ista stvar precej v četrtek. &Quot;

Willie Anderson:
" sreda in četrtek sta naša dva najtežjih dneh. Prišli smo v 7:30 za približno 45 minut uteži. Potem imamo ekipo sestanek na 9. Between 7:30 in 9, lahko dobite dober zajtrk. Če zmagamo, Marvin [Bengals glavni trener Marvin Lewis] je kuhar prišel, da zadovolji in jih narediti palačinke in omlete . Imenujemo jo zmaga sredo in zmaga četrtek. &Quot;

Carlos Emmons:
" [sreda] naša namestite dan. Smo namestili novo obramba ali nove sheme bomo uporabili proti ekipi smo se sooča ta vikend. To je velik dan za nas - velik učni dan. To je tako kot da je v šoli, mislim, kje se učite vse znova. Ti dam velik Playbook in moraš vse naučiti pred tekmo. &Quot;

" [Sreda, imamo] imajo timu srečanje z Marvina ob 9., potem razbije v napadu in obrambi srečanjih. Želimo ostati tam od 9:30 do približno 11:15. 11:15 je naš prvi sprehod skozi prakso. Mi sprehod skozi približno 45 minut, nato pa smo prišli nazaj in kosilo med 12. in 12.30. V tem času se v medijih dovoljeno priti v garderobi. Tako da boste dobili kosilo in mediji vsak dan za 30 minut. Tam je ponavadi nekaj časa za fantje, da se posnet gor, ker gremo nazaj k praksi ob 2:00. Tako ravnanje je od 2:00 do 4:15, približno. In to storimo sredo in četrtek. &Quot;