Discovery znanje
/ Knowledge Discovery >> Discovery znanje >> pustolovščina >> aktivnosti na prostem >> tek >>

Kako Nike + Human Race Works

progi. Ker je vsak tekač sledi svoje lastne statistične podatke o Nike + Human Race spletno stran, ni važno, kje ste teči, dokler naletite 10k. To pomeni, da lahko tudi na dirki doma na vašem tekočem traku, če hočeš.

Ampak, če ne želite, da delujejo sami, se lahko pridružite eno od številnih prireditvah v različnih mestih po vsem svetu . Race lokacije so vključena mesta, kot so New York, London, Buenos Airesu, Seulu in Tokiu. Organizatorji so se odločili določene strani, da bi povečali število tekačev, ki lahko sodelujejo v vsakem mestu. Nike partnerji gostil tudi dirke v svojih lokalnih skupnostih. Oglejmo si na nekaterih prejšnjih Nike + Human Race poti po vsem svetu.

• Nike + Human Race, je bil New York leta 2008 New York Human Race potekala na Randalls Island in narisal okrog 10.000 tekačev. Post-race svečanosti vključeni koncert rock skupine The All-American Rejects. V tednih in mesecih, ki vodijo do Race, Nike in lokalnimi partnerji sponzorira izobraževanje poteka, da bi dobili ljudi, sposobne in motivirane.
  • Nike + Human Race, London leta 2008, je dirka začela v stadionu Wembley in glasbenik Moby igral a-dežja namočeno koncert. Okoli 20.000 ljudi je sodelovalo v mraku dogodka.
  • Nike + Human Race, Melbourne, Avstralija Melbourne Race 2008 je potekal v mestnih ulicah, navijanje pretekle lokalne znamenitosti in Botanični vrt Royal. To se je končalo v Myer Music Bowl s koncertom hip-hop umetnikov hribu Nape in rock skupine ponarejevalcu.
  • Nike + Human Race, Singapur V letu 2009 je Singapur Race tekel vzdolž obale Kallang Waters in nato na avtocesti. 10.000 tekačev prečkal Merdeka Bridge, ki uživajo pogled na Kallang kotline. Dirka se je končalo na Formula One Pit Ravne, kjer so tekači zdravljeni z multi-glasbenik koncertu.

V manjših naprej proti golu so bili prav tako razsodilo, ponavadi ga sponzorira trgovini na drobno Nike ali Nike partnerja. Poleg tega je na stotine drugih tekačev enostavno tekmovali na svojih poteh, samih ali s svojimi voznimi partnerji. Ob koncu vsakega " rase, " Udeleženci so naložili svojo statistiko na spletnem mestu, ki je bilo zajetih rezultate za vsako mesto, državi in ​​svetu.

Torej, kakšni so bili rezultati? Preberite o izvedeti.