Discovery znanje
/ Knowledge Discovery >> Discovery znanje >> pustolovščina >> aktivnosti na prostem >> tek >>

Kako Ukrops Monument Avenue 10k Works

hallenge, se začne pred dogodkom 10K. Otroci v starosti od 5 do 12 start v valovih, razvrščen po starostni strukturi. Vsi udeleženci prejmejo majico, rasa številko in commerative medaljo

Spomenik Avenue 10K ne gre le za tekače. - Gledalci dobijo razpoko na tožbo. Improvizirani oddelki navijanjem in rock 'n' roll trakovi pretek tekom dirke. Za tiste, ki so bolj organizacijsko nagnjena, tam je Hirschler in Fleischer Spirit Contest. Vsaka " Spirit Group, " morajo imeti 10 ali več ljudi, da sodelujejo. Bolj navdušeni in izvirno vaša skupina, bolj verjetno je, da boste zmagali " Grand Spirit Award " denarno nagrado 300 $. Deset druge denarne nagrade bodo podeljene za runner-up Spirit skupine. Da bi bili upravičeni morate registrirati s športnimi podpornikom

Naslednja Up:.. Spomenik Avenue 10K Race Rezultati
Four Universal Usposabljanje resnic

[vir: Rennie]

• Daj vaš Telo prelom s počitkom
  • Skrbite, da bo nadzorovano in udobno
  • Planirajte dolge proge na enaki ali večji razdalji od dejanske dirko seveda
  • Build vzdržljivost z Pledge of Allegiance.

Ukrop je spomenik Avenue 10K Rezultati

Spomenik Avenue 10K privablja resnih tekačev iz vsega sveta. Medtem ko je denarna nagrada ni tako velika, kot dirkah, kot je ING New York City Marathon ali Boston Marathon, dajanje v 10. največji cestni dirki v ZDA je precej dosežek.

Sedanji položaj dirka rekord finišer na vrhu žensk je bila ustanovljena leta 2007, ki ga Magdalene Makunzi. Njen čas je bil 32:24. Moška rekord je bil ustanovljen leta 2004 z Reuben Chebii s časom 28:07. Leta 2010 je 27-year-old Alene Reta iz Etiopije je domov odnesel naslov Moška in nagrado v višini 2.000 $. S časom 28:26, je premagal svojo leto 2009 končal s 7 sekund. Spomenik Avenue novinec Megan Wright iz Kanade na prvem mestu v kategoriji žensk s časom 33:06. Prav tako je domov odnesel nagrado 2.000 $. [vir: Šport Podporniki]

Tekači, ki sodelujejo v Richmond-Times odpreme oblačenja Up &. Run tekmovanje zaslužijo, da se tukaj omeniti. Energija, ki je potreben za zagon 10k oblečen kot pirat z ladjo papirja privezan okoli pasu se ne sme jemati preveč zlahka. V letu 2010 je Leonard Tengco tekel kot " veverica. &Quot; Njegov kostum vključeni drži palico z velikan želod pritrjena, naj ga motivirani. Vzel je domov prvo nagrado v kategoriji posameznik /duo. Prvo mesto za kategorijo skupine odšel v " Rub-A-Dub-Dub, &q