Discovery znanje
/ Knowledge Discovery >> Discovery znanje >> pustolovščina >> aktivnosti na prostem >> tek >>

Kako Marine Corps maraton Works

mljevid, ki prikazuje, kje boš udaril tiste občasne zgodnje hribe.

Lahko si ogledate tudi zemljevid postavitve predmeta in naložite tiskalniku prijazne različice, tako vas in vaše družine bo imeti trdo kopijo za race-dnevno uporabo. Če to ni dovolj, si lahko tudi natisnete turn-by-turn navodila, ki opisujejo vsak del dirke. Bolj pomembno je seznam uličnih zapiranj veljavnih dan dirke. Ta dokument svetuje maraton udeležence in nekvalificirana udeležence enako kot na območjih, ki jih bomo želeli izogniti in kako najbolje upravljati prevoz med tem masivni, dogodek prometa snarling.

Morda je najbolj koristno funkcijo na spletnem mestu maraton je ptičje perspektive 3-D video posnetek, ki prikazuje, kje boste teči. Lahko sledite animirane grafike in prikaz kazalnikov kilometrine obloži na satelitski zemljevid, in lahko izslediti vodo in pomoči postaj, ki bo pojavil ob progi, preveč.
Tekači v tem maratona prejmejo enkratno čip, ki samodejno beleži njihov tečaj napredek in čas dodelavo.
iStockphoto /Thinkstock
Marine Corps maraton rezultati

Zmagovalni čas divje razlikujejo v MCM. Ker pa je dirka res ni privabiti elitne tekače, amaterji splošno zmagal s časom, ki niso povsem približna hitrost svetovnega razreda.

Vsak tekač prejme čip, ki sledi svoj napredek okoli tečaja in zagotavlja Uradni čas konča, preveč. To velja za vse udeležence, naj vstopijo kot tekač, strani kolesarja ali invalidski voziček dirkač. V letu 2009 je skupni zmagovalec dirke je bil John Mentzer, ki je končal v 2:21:47 [vir: Hage]. Zmagovalec ženski bil Muliye Gurmu, s časom 2:49:48. Zmagovalec voziček je bil David Swope, ki so zaključili dirko v 1:53:03.

Nobena od zmagovalcev približal rekord dirke. Moška zapis 2:14:01 je bil ustanovljen s Jeff Scuffins leta 1987. rekord žensk je v lasti Olga Markova, ki je leta 1990 končal dirko na 2:37:00. [Vir: Marine Corps Marathon]

MCM postane še bolj legendarni vsako leto, delno zaradi nekaterih njenih prvih udeležencev. Štirje moški so zaključili MCM za vsako leto je potekala dirka. Imajo vzdevek - Ground Pounders. Najmlajši od Ground Pounders je Will Brown, 63. Najstarejša je Mel Williams, 71 [vir: Marine Corps Marathon]. Nobena od štirih hoče biti prvi zamudite MCM, tako da vsi delamo točko vsako leto biti v formi za dirko.

MCM je znana dirka in privablja slavne ljudi. Pomembnejši svinje vključujejo Al Gore, John Edwards, Ted Koppel, Oprah Winfrey in Clarence Thomas, med mno