Discovery znanje
/ Knowledge Discovery >> Discovery znanje >> pustolovščina >> aktivnosti na prostem >> tek >>

Kako Meaghans 5k Works

e dirke imenovan za njo. Njena zgodba in njena predanost navdihnil stotine, da sodelujejo in da velikodušno vzroka. Ampak za Latone sama, je bilo že prepozno. Umrla je na avgust 16, 2008.

Lokacija Meaghan je 5K je dvakrat spremenila pred prihodom v svoji trenutni lokaciji. Preberite o izvedeti podrobnosti o poti.
Meaghan je 5K Route

Gail Wagner organiziral prvo Meaghan je 5K bližini njenega doma v Webster, NY, v Rochester predmestju. Dirka se je začela in končala v cerkev parkirišču v mestu. Tekači nadaljevali vzdolž ravne, ravnih cestah v mestu, ki leži na obali jezera Ontario. Z Meaghan Latone zgodba sveže v glavah prebivalcev območja, je bila volilna udeležba višja, kot smo pričakovali. Lokacija izkazala premajhna za namestitev pritok več kot 800 tekačev in pohodnikov.

Kot rezultat, so organizatorji preselil leta 2009 dirko do Victor, drugo predmestju Rochester. Velika javna šola kampus je bil idealen, vendar je pot, ki je imel letos več Hills, zapleti in preobrati. Drug večji od pričakovanega, udeležba pozvani še eno potezo.

2.010 run je gostila v Grčiji, NY, nekaj kilometrov zahodno od Rochester. Udeleženci se je začela in končala na Lakeshore cerkvi Skupnosti. Tečaj je odlična pravokotnik, " le štiri zavijanje v levo, " Wagner poudarja [vir: Wagner]. Pot je v celoti ravna in nadaljuje po stanovanjskih ulicah. Lokalna policija blokirate prometnih pasov, ki jih tekači uporabljajo. Progi in na terenu združenje ZDA, glavna organizatorka organ za šport, sankcij Meaghan je 5K. USTFA uradniki merjenje in potrjujem razdaljo.

je načrtovan za leto 2011 Meaghan je 5K za 30. aprila na tej isti progi v Grčiji. Tekači se veselim dirke, ker so dolge ravne odseke in raven teren ponujajo priložnost za osebne najboljših voženj ali za merilo, po katerem se merijo napredek sezone.

Dirka je odprta tako za tekače in pohodnike. Pritegne resne tekače, rekreativne tekače in tiste, ki hočejo, da zajemajo razdaljo. Številni udeleženci so dotaknil z rakom na nek način. To je predvsem dirka za udeležence namesto gledalcev.

Prireditev je družinsko usmerjena, privabljajo številne mlade. Igrišče je na voljo v cerkvi za otroke. Starostni skupini zmagovalcev dobil trofeje; Hrana je na voljo kasneje. Udeleženci v letu 2010 udeležila po dirki stranko featuring bend, ki ga Meaghan brat Sean je vodil.

Na naslednji strani boste prebrali o rezultatih preteklih Meaghan je 5k dirkah.